Згідно з Законом України "Про захист прав споживачів" ви можете повернути або обміняти товар, придбаний в нашому магазині протягом 14 днів з моменту його покупки. 


За умови, якщо :

  • Товар не використовувався після отримання (відсутні сліди експлуатації, подряпини, шерсть, потертості)
  • Товарне упакування виробу не пошкоджено
  • Товар упакований в тому ж вигляді і комплектації, що й при отриманні

 

Умови повернення товару належної якості :


Товар належної якості можете бути поверненим при дотриманні вищеописаних вимог в установлений термін. При цьому всі витрати на транспортування товару бере на себе Покупець.
 

Якщо покупцем попередньо була внесена передплата на доставку в розмірі 200-300 грн, то в разі, відмови   від товару на пошті - транспортні витрати покриваються з внесеної передплати.
 

Умови повернення товару НЕналежної якості :


В разі отримання товару неналежної якості, ви можете зателефонувати за номером телефону, вказаним в шапці сайту, або написати в будь-який Мессенджер. Після чого необхідно буде надіслати фото товару з детальним описом проблеми. 
Товар неналежної якості необхідно буде повернути в установлений термін в тому самому вигляді і упакуванні, в якому його було отримано. При цьому витрати на повернення товару беремо на себе ми.


ВАЖЛИВО :

 

  • Товар, що має сліди пошкодження, які могли виникнути при транспортуванні - не являється товаром неналежної якості. 
  • Уважно перевіряйте посилку на предмет цілісності упакування та комплектації товару. Відповідальність за пошкодження товару при транспортуванні несе компанія перевізник.
  • Товар може відрізнятись відтінком від розміщеного на сайті фото - це не є ознакою товару неналежної якості.