Привіт, раді вітати тебе у нашому інтернет-магазині

Нас звуть Світлана і Віктор, і DomKo – наш сімейний бізнес. Вже більше 8 років ми створюємо будиночки та ігрові комплекси, щоб порадувати ваших котиків справді якісними та довговічними виробами.

 

Як все починалося

Все починалося банально, з першого зібраного будиночка для нашого улюбленця. Котик був задоволений, і ми всерйоз задумалися про вдосконалення отриманого комплексу. Так виникла ідея створення DomKo. Перед нами стояло завдання створити якісний продукт за доступною ціною, щоб кожен господар мав можливість ощасливити свого пухнастика.

 

Що ми пропонуємо

На сьогоднішній день DomKo – це не просто сімейний бізнес, це велике виробництво, що спеціалізується на створенні товарів для котів. За роки роботи ми розібрались у всіх тонкощах створення будиночків для котиків, і підібрали найякісніші та найбезпечніші матеріали для виробництва комплексів.

Асортимент магазину:

  • Кігтеточки
  • Будиночки
  • Стійки
  • Ігрові комплекси
  • Комплекси для великих котів
  • Іграшки


Індивідуальне замовлення

За 8 років нашої роботи з пухнастими клієнтами ми абсолютно точно можемо сказати, що кожен котик потребує індивідуального підбору комплексу. Ми не тільки радимо комплекс враховуючи звички та інтереси вашого улюбленця, але й пропонуємо за потреби внести зміни до вже існуючих моделей. Докладніше можна дізнатися тут: Індивідуальне замовлення

 

Зворотній зв'язок

З кожним роком ми стаємо кращими саме завдяки вам. Кожен відгук та коментар мотивує рости, розвиватися, і створювати нові моделі для наших улюбленців.

Надсилайте фото та відео своїх котиків до наших соціальних мереж, щоб ми могли розділити емоції разом з вами.